A. Listem (0)

Gizlilik ve Güvenlik

Üyelerimizin/Müşterilerimizin “3414khas.com”ye vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlar aşağıda belirtilmiştir.


– Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler; bilgi ve işlemin mahiyetine göre, sistem ve internet altyapısında, “3414khas.com” ve/veya ilgili Kart Kuruluşları tarafından alınmıştır. Tüm kredi/banka kartı işlemleri ve onayları, tarafımızdan bağımsız olarak, ilgili Banka/Kart Kuruluşları ve üyelerimiz arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler “3414khas.com” tarafından KESİNLİKLE görülmez ve kaydedilmez.


– Üyelerimizin/Müşterilerimizin “3414khas.com”ye; üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı verdikleri bilgiler, özellikle kredi/banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.


– Üyelerimize/Müşterilerimize ait bilgiler YASAL DÜZENLEMELERİN öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelerimizin, üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler, Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin “3414khas.com” tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret/masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, “3414khas.com” nezdinde saklanabilir. 


– Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme, sadece kredi/banka kartıyla veya sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.


– Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.


– “3414khas.com” nin kullandığı ödeme yöntemleri altyapısında, kredi/banka kartı bilgileriniz “3414khas.com” tarafından KESİNLİKLE kayıt altına alınmaz. Kişisel ve kart bilgileriniz, en üst seviye güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır. Bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece bilgilerinize üçüncü partiler tarafından asla ulaşılamamaktadır.


– Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka birisinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. “3414khas.com” sizin şifrelerinize erişememekte olup, şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz “ŞİFREMİ UNUTTUM” linki aracılığı ile size otomatik olarak başka bir şifre verecektir.


– Ek bilgi almak istediğiniz konularda 3414@khas.edu.tr e-posta adresinden veya aşağıda yazılı posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Adres: KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ - Cibali Mah. Kadir Has Cad. Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü 34083 Fatih/ İstanbul/ Türkiye


Telefon: 0212 533 6532